• Dyskoteka na pożegnanie VIII klasy

• 23 czerwca klasa VIII i VII wraz z wychowawczyniami p. Alicją Bawoł i p. Beatą Wrzesień oraz z Rodzicmi spotkali się w sali gimnastycznej, aby po raz ostatni spędzić czas we wspólnym gronie.  Pląsom, zabawom i tańcom nie było końca. Uczniowie wiedzieli jak wykorzystać ten czas.  Również i łasuchy znalazły coś dla siebie. Była pizza, słodkości i napoje, przy których nieustannie gościł śmiech i wspólna rozmowa, a przecież o to chodziło.

• PIKNIK KLASY TRZECIEJ

Uczniowie klasy trzeciej dnia 23.06.2022r. spotkali się na klasowym pikniku, aby wspólnie spędzić czas na zabawie przed wakacjami. Na dzieci czekało wiele atrakcji, przygotowanych przez rodziców. Były to zjazdy na dmuchańcu, skoki na trampolinie, gra w piłkę, zabawy ze skakankami, hula- hoop, robienie bazy, wspinaczka po drzewie. Dodatkową atrakcją były pyszne przekąski: owoce, lody, różnego rodzaju ciastka. Oczywiście nie obyło się bez pieczonych kiełbasek z grilla.

Dzieci wspaniale spędziły czas, doskonale bawiąc się w swoim towarzystwie. To było naprawdę świetne spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci.