• Ferie zimowe

• Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam, drodzy Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi.

• Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasach I - III

• "Dziś mojej Babci życzenia złożę,

w wiązankę kwiatów serduszko włożę

i wiem, że bardzo będzie się cieszyć,

kiedy zobaczy, że do niej śpieszę.

Moja Babunia najlepsza w świecie,

wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie.

Ja Babcię kocham, ściskam za szyję,

niech będzie zdrowa i sto lat żyje!"

"Dziadku, Ty mnie życia uczyłeś,

wszystko, co miałeś, mi poświęciłeś,

nikt nie ofiaruje nigdy mi więcej,

dziś Ci więc daję serce w podzięce."

Piosenka w wykonaniu uczniów klasy II

Taniec w wykonaniu uczniów klasy III

"I co i co, że Babcia nam urosła" piosenka w wykonaniu Milenki i Jagódki z klasy III

Taniec w wykonaniu uczniów klasy III

Kornelka uczennica klasy III

Taniec uczniów z klasy I

• Dzień Babci i Dzień Dziadka w Przedszkolu

• Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta, obchodzone co roku z wielką radością i ciepłem. Przepełnione są serdecznością i rodzinną atmosferą. Jest okazją do przeżywania niezapomnianych chwil pełnych emocji i zabaw.

Dni te są idealną okazją, by dzieci mogły pokazać swoje uczucia i uznanie dla nieustającej opieki, miłości i mądrości, jaką otrzymują od swoich babć i dziadków.

• Jasełka

• Niech te dni przyniosą wiele radości, spokoju i ciepła w gronie najbliższych. Wspólne chwile wypełni atmosferą miłości i wzajemnej życzliwości. A Nowy Rok niech przyniesie wiele sukcesów i spełnionych planów.

Wspaniałych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

• Wigilia szkolna

Czas jedności, pokoju, zrozumienia, a przede wszystkim miłości do drugiego człowieka.

Wspólna modlitwa, kolędowanie, opłatek, posiłek oraz jasełka, tym razem w języku angielskim z polską narracją.

Uczniowie klasy ósmej pięknie przedstawili historię narodzenia Jezus