• Wybieraliśmy patrona naszej szkoły

• Jakiś czas temu się pojawił się w naszych głowach pomysł nadania imienia naszej szkole.

Jesienią, podczas zajęć z wychowawcami, uczniowie podawali propozycje kandydatów na patrona. Priorytetowym kryterium branym pod uwagę przy składaniu propozycji było nienaganne morale potencjalnego kandydata. Wybór patrona to poważna decyzja, dlatego wszyscy poważnie potraktowali tę sprawę. Pojawiło się mnóstwo propozycji, spośród których uczniowie wyłonili trzy postaci:

Danuta Siedzikówna, ps. Inka

Od listopada wnikliwiej przyglądaliśmy się już tylko tym trzem postaciom, uczniowie wykonywali gazetki i w ramach zajęć z wychowawcami poznawali życiorysy kandydatów.

• Królowa Jadwiga jako         patron Szkoły

• Wybieraliśmy patrona naszej szkoły

Królowa Jadwiga jako patron Szkoły

3 lutego w szkole odbył się apel, na którym przybliżono dokładnie postać św. Jadwigi - królowej.Następnie uczniowie wzięli udział w krótkim quizie sprawdzającym na ile znają sylwetkę kandydata. Okazało się, że większość z nich doskonale zna najważniejsze szczegóły z życia królowej Jadwigi.Liczymy, że sylwetki pozostałych kandydatów też nie będą im obce.W ostatecznym wyborze patrona szkoły weźmie udział cała społeczność szkolna, a więc uczniowie, pracownicy szkoły oraz rodzice.

Nagłówek
            • Wybieramy patrona naszej szkoły

Jakiś czas temu się pojawił się w naszych głowach pomysł nadania

imienia naszej szkole.

• Od początku roku podejmujemy niezbędne działania, które pozwolą na wyłonienie właściwej postaci.

Nagłówek
            • Królowa Jadwiga jako patron Szkoły

3 lutego 2023 roku w szkole odbył się apel, na którym przybliżono dokładnie postać św. Jadwigi - królowej.

Następnie uczniowie wzięli udział w krótkim quizie sprawdzającym na ile znają sylwetkę kandydata. Okazało się, że większość z nich doskonale zna najważniejsze szczegóły z życia królowej Jadwigi. Prezentację przygotowała klasa VI. Dziękujemy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

•  Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis
        •  Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus
        •  Suspendisse bibendum dignissim justo
        •  Sed mattis ligula et sem egestas rutrum

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

• Wybieramy patrona naszej szkoły

Jakiś czas temu się pojawił się w naszych głowach pomysł nadania