• Wycieczka do Pietro Party - restauracja i pizzeria

• W dniu dzisiejszym, 25 września, uczniowie klasy IV i V ze swoimi wychowawczyniami mile spędzili czas na wyjeździe do pizzerii w Czarnej, gdzie dla wszystkich przygotowano wiele atrakcji. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach kulinarnych, podczas których poznawali tajniki sztuki przygotowania prawdziwej włoskiej pizzy. Nie zabrakło też konkursów i zabaw przy muzyce disco. Dodatkową atrakcją wyjazdu było karmienie zwierząt – alpaki Ku-Ku i kucyka Jasia - oraz rowery i inne przedziwne pojazdy, które wszyscy chętnie testowali.

• Sprzątanie Świata 2023

• Sprzątanie Świata 2023. W bieżącym roku przypada 30. finał ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Sprzątanie świata łączy ludzi”. Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do udziału w sprzątaniu naszej planety.Wyposażeni w jednorazowe rękawiczki oraz worki z zapałem zbierali „ śmieciowe trofea”. W promieniach wrześniowego słońca robota szła szybko. Moc Akcji Sprzątanie świata łączy nas z naturą i ze sobą nawzajem. „Sprzątanie Świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie „nieśmiecenia”, edukacja na temat odpadów oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Pamiętajmy jednak, aby dbać o środowisko każdego dnia, nie tylko w czasie akcji.

• Nowy rok szkolny 2023/2024

• Dnia 4 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Po wakacyjnej przerwie ponowie spotkaliśmy wszyscy razem życząc Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Uczniom i Rodzicom sukcesów i samych radosnych dni.

Na wesoło szkołę przywitała klasa siódma, która zobrazowała pierwszy dzień w szkole. W przedstawieniu mogliśmy wielokrotnie usłyszeć znowu dzwonek szkolny.