• Finał zbiórki dla Natanka z Podborza

• 6 grudnia 2023 roku uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dulczy Wielkiej podjęli wyzwanie „Uśmiech dla Natanka”. Wykonali dla chłopca taniec mikołajkowy i przyłączyli się do zbiórki pieniędzy na rzecz zdobycia dla Niego samochodu z windą. Mamy nadzieję, że choć trochę wspomożemy zbiórkę i ułatwimy życie choremu chłopcu, by mógł cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Życzymy Mu dużo zdrowia i wytrwałości w walce z przeciwnościami losu.

• Mikołaj w III klasie

• Spotkanie z Mikołajem w klasie 3

Z wielka radością dzieci z klasy 3 przygotowywały się na to spotkanie. Nagle drzwi się otworzyły i wszedł Mikołaj. Przywitał się i serdecznie z każdym porozmawiał. Wreszcie nadszedł czas prezentów. Na buziach dzieci pojawiła się ciekawość i radość. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Mikołaj musiał iść do innych dzieci, ale uśmiech i dobry nastrój utrzymywały się tego dnia bardzo długo.

• "Uśmiech dla Natanka"

• Dzień pełen pozytywnych emocji: radości i dobroci. Nasi uczniowie nie tylko dostali upragnione prezenty, ale i zostali pomocnikami Świętego Mikołaja. Cała szkoła dołączyła do akcji "Uśmiech dla Natanka".

• Challenge dla Natanka

• Dziękujemy za nominację szkole w Partyni.

Nominujemy:

1) Zespół Szkół Technicznych w Mielcu

2) Koło Gospodyń Wiejskich w Dulczy Wielkiej

3) Klub Sportowy "Jamnica" w Dulczy Wielkiej

Tańczymy dla Natanka ❤️

• Turniej Szachowy

• Turniej Szachowy w Szkole Podstawowej w Dulczy Wielkiej! Rozgrywki szachowe, przeprowadzone systemem szwajcarskim, dostarczyły niezapomnianych chwil dla 35 uczestników.

Klasyfikacja wyników:

Chłopcy: