• Święto Patryka

• Ostatni dzień świętowania z okazji Dnia Świętego Patryka już za nami.

Rano chętni uczniowie z klas 4-8 napisali Quiz. Następnie wybraliśmy najlepiej napisane prace i nagrodziliśmy dyplomami oraz upominkami. Były 3 miejsca pośród klas 4-5 oraz 3 miejsca pośród klas 6-8. Mieliśmy dwa rodzaje testów, różniące się poziomem trudności.

Uczniowie z klas 1-3, którzy do końca tygodnia nie zapomnieli o kolorze zielonym i byli ubrani najbardziej na zielono zostali też nagrodzeni.

• W przeddzień Quizu

• Klasy 4-8 w przeddzień Quizu utrwalały wiadomości wywieszone od poniedziałku na każdych drzwiach w naszej szkole. Uczniowie czytali informacje, skanowali kody QR, oglądali filmiki tematyczne, starając się zapamiętać, jak najwięcej ciekawostek.

• BRAWA DLA WIKTORII

• 6 marca 2023 roku na deskach Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbyła się premiera spektaklu muzycznego pt.„YOLO III” w wykonaniu podopiecznych Akademii Aktorskiej „ARTYSTA” z Rzeszowa. Zagrała w nim nasza koleżanka – Wiktoria Jarosz - uczennica klasy 7, która pasjonuje się aktorstwem, śpiewem i tańcem i już od kilku lat pracuje nad rozwijaniem swoich zdolności aktorskich, uczestnicząc regularnie w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez pracowników Akademii.

Serdecznie jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów scenicznych.